Rodinné právo

Poskytujeme právní pomoc v celé oblasti rodinného práva. Jde o specifický právní obor, který vyžaduje nejen odborné právní znalosti a orientaci v rozhodovací praxi soudů, ale také vysokou míru empatie, lidského přístupu a diskrétnosti.

Primárně se snažíme dosáhnout se spornou stranou dohody, ale ne vždy je to možné. Zastoupíme Vás v řízeních o rozvod manželství, při vypořádání společného jmění manželů, o úpravě poměrů k dětem nebo úpravě styku, v řízení o výživné nebo při jeho vymáhání, v řízeních o rodičovských neshodách, osvojení, a dalších. Poskytujeme také právní poradenství v kritických rodinných situacích, kdy je třeba řešit situace citlivě a rychle. Naším cílem je Vám v těchto složitých životních situacích efektivně pomoci a být oporou.

 

Kdo jsme

Advokátní kancelář Mgr. Kateřiny Matýskové vznikla v roce 2016 s cílem poskytovat svým klientům právní služby kvalitně, srozumitelně a dle nových trendů. Dnešní doba velí rychlosti, dostupnosti, ale také důležitosti individuálního a empatického přístupu ke každému klientovi.

Advokátní kancelář poskytuje komplexní právní služby se zaměřením na občanské a rodinné právo, obchodní právo a trestní právo a zastupuje své klienty před všemi stupni soudů nebo správních orgánů.

Kontakty

Mgr. Kateřina Matýsková,
advokátní kancelář
Pernerova 51
186 00, Praha 8 – Karlín
Tel: +420 724 738 134
Email: katerina.matyskova@kmak.cz

Nahoru